Kulturna prireditev 2022

Trenutna epidemiološka situacija nam ni omogočala izpeljave kulturne prireditve v živo, zato smo se odločili, da bomo kulturni dan, posvečen našemu največjemu pesniku Francetu Prešernu, obeležili na malce drugačen način, in sicer s posnetkom naših stvaritev. Karantene so nam malce ponagajale, tako da je prišlo do nekajdnevnega zamika.

Kot je že tradicija na naši šoli, pri pripravi točk sodelujejo vsi vrtčevski otroci in učenci pod taktirko mentorjev (vzgojiteljice, učitelji in učiteljice). Če kdo ni viden na posnetku, še ne pomeni, da pri točki ni sodeloval.

Zahvaljujemo se vsem udeležencem, ki so prispevali k nadaljevanju našega kulturnega udejstvovanja v lokalnem prostoru. K ogledu posnetka ste lahko povabili tudi sorodnike in sosede, saj kulture ni nikoli preveč. 

 

(Visited 124 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost