TETA JESEN

Teta Jesen je potrkala tudi na vrata naše skupine. Mehurčki smo si ogledovali in okušali jesenske pridelke, ki jih je prinesla Jesen. Naučili smo se tudi nekaj jesenskih pesmic ter poslušali zgodbice Razbita buša in Kostanjeva ozimnica.

TEDEN OTROKA

V tednu otroka, ki je potekal pod sloganom “Skupaj se imamo dobro”, smo gostovali različne domače živali. Na obisk so tako prišli hrčica Breskvica, psička Lexi in pritlikavi zajček Rudolf.

Prav posebno predstavo pa nam je pripravil čarodej Luka (učenec 9. razreda), ki nam je pokazal veliko zanimivih trikov.

DAN SLOVENSKEGA ŠPORTA

Na dan slovenskega športa smo imeli kolesarski dan.

Pogovorili smo se o varnosti, si nadeli čelade ter se vozili po poligonu in ploščadi vozili s svojimi poganjalčki.

EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI

Evropski teden mobilnosti smo obeležili s prepoznavanjem različnih prevoznih sredstev. Ogledovali smo si njihove fotografije, jih razvrščali po barvah, izdelali barvno cesto, se učili pesmic Moj rdeči avto in Z avtobusom k teti. Odšli smo tudi na sprehod do bližnje železniške postaje, kjer nam bo najbolj ostal v spominu vlak, ki je zelo glasno zahupal.

DOBRODOŠLI V MEHURČKASTEM IGRALNEM RAJU!

(Visited 1.450 times, 1 visits today)