Stavka 9. 3. 2022

Spoštovani starši,

kot ste verjetno že obveščeni iz medijev, bo v sredo, 9. 3. 2022, potekala stavka vseh zaposlenih v vzgoji in izobraževanju. Šole in vrtci bomo imeli na ta dan zaprta vrata. V priponki prilagam dopis SVIZ-a.

Kljub stavki pa bo zavod zagotovil zgolj najbolj nujna varstva za otroke staršev, ki so zaposleni v kritični infrastrukturi, brez pouka oz. izvajanja kurikuluma. V tem primeru bo poskrbljeno tudi za prehrano otroka za ta dan.
V tem primeru morate najpozneje do ponedeljka, 7. 3. 2022 do 12. ure o nameri, da pripeljete otroka v varstvo, obvestiti vzgojiteljico skupine oz. razredničarko.
Obvestilo mora poleg imena in priimka otroka ter skupine oz. oddelka nujno vsebovati tudi čas prihoda in odhoda, katerega se na ta dan prosim tudi držite.
Šolo v naravi za učence 7. in 8. razreda, ki je načrtovana ravno v tem tednu, bomo izvedli v celoti, kot je bilo že predhodno načrtovano.
Načrtovane popoldanske govorilne ure na šolski strani ne bo. O nadomestnem datumu boste obveščeni naknadno.

Dopis za starše

Lep pozdrav,