TEDEN OTROKA IN OGLED PREDSTAVE MIŠEK BAMI

Osrednja tema letošnjega Tedna otroka (4. – 10. oktober) je slogan RAZIGRAN UŽIVAJ DAN! Organizatorji so letos kot protiutež posledicam epidemije COVID 19 želeli poudariti igrivost, sproščenost, druženje in seveda igro.

Da bi za otroke v tem tednu pripravili nekaj posebnega, smo v sredo, 6. 10. 2021, v goste povabili gospo Natašo Barbiš Frank s predstavo Mišek Bami. Ogledali so si jo otroci iz skupin Sončki, Mehurčki in Gumbki. Otroci so spremljali navihanega in radovednega miška Bamija pri njegovih dogodivščinah in se veselili z njim, ko je na koncu le našel prijateljico, miško Frfro. Po koncu predstave so otroci lahko izdelali vsak svojega miška.

K. A.

(Visited 161 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost