Božično-novoletni sejem

Spoštovani!

V sredo, 7. decembra, bomo na šoli pripravili božično-novoletni sejem na katerem bodo sodelovali tudi otroci iz vrtca. Na eni izmed stojnic bomo pripravili izmenjevalnico in boljši sejem. Doma se vam morda kopičijo slikanice, kartonke ali druge otroške oziroma mladinske knjige, ki ste jih že prebrali in na katerih se nabira prah. Če ne veste
kam z naštetim, vam ponujamo rešitev.

V času od ponedeljka, 5. 12. 2022, do srede, 7. 12. 2022, jih lahko otroci prinesejo v vrtec. Za vsako knjigo bodo dobili kupon, ki ga bodo na sejmu lahko zamenjali za drugo knjigo. Knjige lahko tudi darujete. Za darovan denarni prispevek pa si bodo lahko udeleženci sejma izbrali en izdelek kot darilo.

Prostovoljni prispevki se bodo porabili za nadstandardni program šole in vrtca.

Vrtec Prestranek

(Visited 21 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost