OBISK ŽIVALSKEGA VRTA V LJUBLJANI

31. 5. 2022

Današnji dan je bil za otroke iz skupin Mehurčki in Gumbki prav poseben. Otroci so ga komaj pričakali. Z avtobusom smo se odpravili na izlet v ljubljanski živalski vrt. Najprej smo se bali, da nam jo bo zagodlo vreme in bo izlet odpadel, k sreči pa se je vse dobro izteklo in v živalskem vrtu smo preživeli prijetno dopoldne.

Ogledali smo si, kako hranijo morskega leva, ki je za obiskovalce pokazal prav poseben program svojih spretnosti. Nato smo si ogledali še druge živali: videli smo medveda, volka, opice, tigra, kamele, mačje pande, papige, pelikane in druge ptice, kenguruje in pava s pisanim repom, med najbolj zanimivimi pa sta bila vsekakor slon in žirafa.

Ravno tako zanimivo, če ne še bolj, pa je bilo druženje na igralih in skakanje po trampolinu. Čas je vse prehitro minil in kmalu smo bili spet na avtobusu in na poti domov. Otroci so po poti za nazaj vprašali, kdaj bomo šli spet v živalski vrt. 🙂 

Slike najdete v zavihku obeh skupin.

(Visited 58 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.

Dostopnost