OGLED RAZSTAVE DINA (PIVKA)

V sredo, 20. 10. 2021, so si otroci iz skupin Mehurčki in Gumbki ogledali interaktivno razstavo v Centru o velikih zvereh Dina v Pivki.

Že samo vožnja z avtobusom je bila posebno doživetje, saj je bilo za mnoge otroke prvič, da so se peljali z avtobusom. Nato pa so nas v centru prijazno sprejeli in nas popeljali v čarobni gozd posebnih dogodivščin. Podrobneje smo spoznali medveda, volka in risa, izvedeli mnogo zanimivosti, si pogledali kratke posnetke živali v njihovem naravnem okolju, na delavnicah pa smo barvali pobarvanko risa, odtiskovali živalske stopinje v mivki in si ogledali sledilne naprave, kožuhe omenjenih treh živali in sodelovali pri izzivu, ki nam ga je zastavila gospa Helena. Otroci so se navdušeni vrnili s poučnega izleta.

Katarina Abram

(Visited 322 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost